Föremål som liknar Party
6222 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 27 mars 2023
6021 Glastallrikar
Såld: 500 kr
Såldes den 13 augusti 2018
1077 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2017
1076 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 oktober 2017
4036 Blandteknik
Signerad Horm -42, "garden party" 30x28
Såld: 300 kr
Såldes den 7 mars 2016
7776 Blandteknik
Christina Knall (f. 1947), 25 x 17, Party
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 december 2014
5185 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 augusti 2014
4037 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 3 mars 2014
2690 Festbelysning
Partylux, Osram, 3 krt
Såld: 350 kr
Såldes den 24 februari 2014