Föremål som liknar Park
7325 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 13 maj 2024
9072 Pennor
8 st, bland annat Parker. Längd: 12,5-14 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 8 april 2024
8103 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
7468 Pennor
Såld: 2.600 kr
Såldes den 25 mars 2024
5130 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2024
5128 Pickinickkorg/..
Såld: 300 kr
Såldes den 11 mars 2024
3089 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
8163 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 februari 2024
5182 Röllakan
Såld: 600 kr
Såldes den 22 januari 2024