Föremål som liknar PT
1012 Rygglänstol
Såld: 5.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9044 Matservisdelar
Såld: 2.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
9253 Cabaret
Kina, Inköpt i Peking 1964. Diameter: 16-39 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
7098 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2024
2035 Serigrafi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 maj 2024
5289 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5094 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
2070 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
4360 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 april 2024