Föremål som liknar Oxe
4421 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 25 september 2023
8203 Skulptur
Tilgman Keramik. Signerad, Bisonoxe. Längd: 23cm.
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2022
6274 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2022
3062 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 15 augusti 2022
7480 Figurin
bisonoxe, glaserad keramik. Höjd: 11 cm. Längd: 17 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 18 juli 2022
3372 Kopparstick
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022
6013 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 21 mars 2022
4240 Skulptur
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 september 2021
2106 Skulptur
Såld: 1.300 kr
Såldes den 23 augusti 2021