Föremål som liknar Opus
9014 Soffbord
Såld: 6.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
6154 Bestickuppsätt..
Såld: 300 kr
Såldes den 11 oktober 2021
3598 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2018
2094 Bestickuppsätt..
Såld: 300 kr
Såldes den 3 september 2018
5282 Bestickuppsätt..
Opus, Rostfritt, design: Tias Eckhoff, 36 del
Såld: 1.700 kr
Såldes den 13 juni 2016
2609 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 januari 2016
2227 Soffbord
Såld: 1.500 kr
Såldes den 31 augusti 2015
6114 Bestickuppsätt..
50/60-tal, "Opus", Lundtofte
Såld: 700 kr
Såldes den 3 augusti 2015
1229 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 28 juli 2014