9119 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 24 augusti 2020 -
9348 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 23 september 2019 -
4488 Konstmapp
Såld: 900 kr
Såldes den 29 oktober 2012
5026 Etsning
Olle Hamngren, Jägare, 18/35, 25 x 25
Såld: 200 kr
Såldes den 4 februari 2008