Föremål som liknar Nybro
2054 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2024
6339 Golvlampa
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2024
2034 Bordslampfot
glas och mässing, ANF, 1970-tal, Nybro. Höjd: 50 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 januari 2024
2014 Färglitografi
Såld: 3.600 kr
Såldes den 20 november 2023
3102 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 25 september 2023
4231 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 25 september 2023
5090 Bordslampfot
Såld: 900 kr
Såldes den 21 augusti 2023
9238 Akvareller
Såld: 1.100 kr
Såldes den 31 juli 2023
3257 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2023