4025 Bokverk
2 st, Nordenskiöld, Vegas, 2 band inkl kartor
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2024 -
5031 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 26 oktober 2015 -
5600 Oljemålning
2 st, Erik Nordenskiöld, Stockholmsmotiv, 40x50
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2009
5104 Oljemålning
Signerad M Nordenskiöld -81, Lantgård, 27x35
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2009 -
8412 Oljemålning
Axel Ljungstedt, Porträtt av N A Nordenskiöld, 125x80
Såld: 1.200 kr
Såldes den 30 maj 2005 -
4021 Oljemålning
M.Nordenskiöld, Morgonkaffet, -83, 60 x 49
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 mars 2002
7024 ETSNING
Såld: 200 kr
Såldes den 10 december 2001