Föremål som liknar Nike
7186 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 15 maj 2023
5240 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 maj 2022
3250 Skulptur
Nike, Patinerad brons. Höjd: 33,5
Såld: 4.400 kr
Såldes den 12 april 2021
4009 Figuriner
Såld: 800 kr
Såldes den 23 november 2020
6087 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 23 april 2018
8019 Daniel Lundvall
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 november 2017
5048 Skulptur
Såld: 2.800 kr
Såldes den 2 oktober 2017
7654 Frisörstol
Nike, Eskilstuna
Såld: 500 kr
Såldes den 3 februari 2014
3448 Konstmapp
Diverse, akvareller, blandtekniker & teckningar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 22 oktober 2012