Föremål som liknar Nial
1024 Karmstol
Såld: 15.000 kr
Såldes den 25 september 2023
6627 Matservis
40 del ca, Adams, old Colonial
Såld: 3.400 kr
Såldes den 21 september 2020
3416 Matservis
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 mars 2020
6308 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 24 september 2018
1007 Karmstolar
Såld: 43.000 kr
Såldes den 27 augusti 2018
3181 Fågelbur
Kolonialstil, längd: 68 cm, djup: 23 cm, höjd: 85 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 2 april 2018
5227 Oljemålning
Nial, hus, signerad, 35x38
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2017
9675 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 27 april 2015
2128 Stolar
6 st, Kolonialstil
Såld: 2.400 kr
Såldes den 8 april 2013