Föremål som liknar Napoleon Bonaparte

  • Träfflista
  • 1025 Skulptur
    Såld: 6.800 kr

    Såldes den 29 april 2024
  • 7477 Väggrelief
    Napoleon Bonaparte. Höjd: 10cm
    Såld: 150 kr

    Såldes den 28 mars 2022
  • 6480 Tryck
    Såld: 150 kr

    Såldes den 1 februari 2021
  • 6481 Kopparstick
    Såld: 300 kr

    Såldes den 25 januari 2021
  • 6482 Tryck
    Såld: 800 kr

    Såldes den 25 januari 2021
  • 4032 Oljemålning
    Napoleon Bonaparte. Signerad. Olja på duk, 149x108cm
    Såld: 6.800 kr

    Såldes den 18 november 2019