4473 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 27 september 2021 -
2177 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
2080 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 februari 2019
2453 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 19 februari 2018 -
2478 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 11 december 2017 -
6077 Oljemålning
Naemi Eriksson (1920-2002), 61x38
Såld: 800 kr
Såldes den 15 maj 2017
8221 Oljemålning
Naemi Eriksson, "Lugn plats", signerad, 48x41
Såld: 800 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
5031 Oljemålning
signerad Naemi Eriksson, kalkugnar på Gotland, 26x51
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2008 -
8720 Oljemålning
Naemi Eriksson, " Gubbe lyssnandes på radio" 38x46
Såld: 500 kr
Såldes den 18 april 2006