Föremål som liknar NS
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9180 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9120 Karmstol
Gustaviansk, provinsarbete
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
9073 Lampbord
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 maj 2024
1020 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
8268 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2024
2034 Fat
Såld: 200 kr
Såldes den 27 maj 2024
9392 Trädgårdsstol
Ormbunke, Melins Anderstorp
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
8345 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024