Föremål som liknar NK
3187 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3263 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3116 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3036 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3077 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
9393 Trädgårdsstolar
Ett par, Ormbunke, Melins Anderstorp
Såld: 2.800 kr
Såldes den 3 juni 2024
3060 Plansch
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3191 Blandteknik
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3180 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024