3229 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2022 -
9040 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 8 augusti 2022 -
2027 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2022
5527 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
8265 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 oktober 2021 -
9006 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 september 2016
6209 Oljemålning
Sir David Murray, kvinna i landskap, signerad, 30x45
Såld: 1.400 kr
Såldes den 21 september 2015 -
3498 Oljemålning
Sir David Murray, Kvinna i landskap, 30 x 45
Såld: 2.800 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
8376 Akvarell
Murray, 15x23
Såld: 150 kr
Såldes den 9 juni 2008