Föremål som liknar Motiv från Italien
7281 Oljemålningar
Såld: 250 kr
Såldes den 28 augusti 2023
6068 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 30 januari 2023
3382 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 30 januari 2023
3339 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 april 2021
2006 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 9 december 2019
4127 Oljemålning
signerad, motiv från Italien, 21x30
Såld: 350 kr
Såldes den 22 augusti 2016
9540 Oljemålning
motiv från Italien, 49x38
Såld: 350 kr
Såldes den 16 mars 2015
9079 Oljemålning
Signerad, Motiv från Italien, 25x17
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2013
2175 Akvareller
26 st, 1926, Sign SH, Bla motiv från Italien
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 oktober 2012