Föremål som liknar Motiv från Djurgården
7053 Litografier
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 januari 2020
5012 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 2 september 2019
8044 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2018
3276 Oljemålning
Aug Hellner, motiv från Djurgården, signerad, 17x23
Såld: 200 kr
Såldes den 19 juni 2017
1099 Akvareller
Såld: 1.000 kr
Såldes den 29 augusti 2016
1021 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2014
5095 Etsning
Sallberg, motiv från Djurgården, 15x22
Såld: 200 kr
Såldes den 5 oktober 2009
6609 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 31 augusti 2009
3231 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 10 augusti 2009