Föremål som liknar Monogramsignerad A
3191 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 15 april 2024
5176 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 18 mars 2024
5175 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024
6008 Skål med lock
Såld: 1.700 kr
Såldes den 4 december 2023
3214 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 13 november 2023
4343 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023
1030 Röllakan
Såld: 11.500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7115 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
7306 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 29 maj 2023