Föremål som liknar Mikael Wahrby
4385 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2022
8072 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2022
5331 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 14 mars 2022
3302 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 10 januari 2022
2151 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 22 november 2021
6463 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 mars 2021
9346 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 17 mars 2020
9315 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 9 december 2019
7484 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juni 2018