7197 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023 -
6220 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
2435 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 31 augusti 2015
4469 Konstmapp
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
2297 Litografi
Såld: 400 kr
Såldes den 30 november 2009 -
5074 Litografi
Mattias Fagerholm, Fartyget, 25 x 45
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2007