5104 Gouache
Såld: 1.400 kr
Såldes den 13 mars 2023 -
7051 Silkscreen
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2016 -
2161 Färglitografi
Mats Heidvall, kompositon, 1/150, signerad -95, 57x39
Såld: 650 kr
Såldes den 15 oktober 2012
Föremål som liknar Mats Heidvall
- Träfflista
- alla
- Visa alla