4521 INDIAN INK DRA..
Sold: SEK 400
Sold den 1 mars 2021 -
9075 Tusch
Sold: SEK 100
Sold den 30 oktober 2017 -
5056 WATERCOLOUR
Martin Lamm, Ubåt, + book, subject: 28 x 28,
Sold: SEK 700
Sold den 18 maj 2015
7127 MIXED MEDIA (F)
Sold: SEK 1000
Sold den 14 oktober 2013 -
6008 INDIAN INK DRA..
Martin Lamm, -74, 30 x 30,
Sold: SEK 300
Sold den 15 augusti 2011 -
5576 LITOGRAPHS (F)
Sold: SEK 300
Sold den 25 april 2011
4560 Etsningar
2st, martin lamm,
Sold: SEK 200
Sold den 17 mars 2008 -
8194 FÄRGLITOGRAFI
Martin Lamm, 40x28
Sold: SEK 150
Sold den 2 april 2001