1342 Färgetsningar
Såld: 800 kr
Såldes den 7 maj 2018 -
8159 Oljemålning
Maria Lindberg, Stilleben, signerad. , 60x49
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2014
Föremål som liknar Maria Lindberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla