8049 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juli 2023 -
5364 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
8394 Konstverk
Sköld, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. 116x54 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2019
3051 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
3052 Blandteknik
Margareta Sjödin (f. 1942), Komposition, 33x23
Såld: 200 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
3053 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2015
9319 Blandteknik
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 december 2014 -
3174 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 21 april 2014 -
9399 Färgetsning
Margareta Sjödin, 21/30, motivets mått: 29x23
Såld: 600 kr
Såldes den 18 februari 2013