Föremål som liknar Marco Cecioni
9116 Collage
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2020
9127 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2020
1314 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
1313 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 12 oktober 2020
5333 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
4640 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 5 oktober 2020
6523 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2019
5734 Färglitografier
3 st, Marco Cecioni (f. 1948), lösa blad
Såld: 350 kr
Såldes den 8 maj 2017
5722 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 8 maj 2017