8364 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 februari 2024 -
5158 Färglitografi
Leonore Fini, flickporträtt, 35x29
Såld: 300 kr
Såldes den 21 november 2005
Föremål som liknar Leonore Fini
- Träfflista
- alla
- Visa alla