5521 Färglitografi
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, motivets mått: 33 x 23
Såld: 100 kr
Såldes den 14 maj 2012 -
1330 Färglitografi
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, 33 x 23
Såld: 350 kr
Såldes den 19 juli 2010 -
2280 Litografi
Lennart Böckman, 64x75
Såld: 200 kr
Såldes den 22 februari 2010
6274 Färglitografier
2 st. Lennart Böckman, numrerade, 18x15
Såld: 450 kr
Såldes den 29 oktober 2007 -
4537 Litografier
4 st, Lennart Böckman, ca 25 x 20
Såld: 550 kr
Såldes den 3 september 2007