Föremål som liknar Kvinna med hund
3124 Blyerts
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2023
8065 Skulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 17 juli 2023
1017 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 12 december 2022
5447 Skulptur
Kvinna med hundar, bemålad gips. Höjd: 50 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 14 juni 2021
3298 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 31 maj 2021
6463 Skulptur
Kvinna med hund, 1920-/30-tal. Höjd: 29 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 25 januari 2021
1003 Figurin
porslin, kvinna med hund. Höjd: 22 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 augusti 2019
1142 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 november 2018
2557 Akvarell
1800-tal, kvinna med hund, 21x25
Såld: 800 kr
Såldes den 3 september 2018