8430 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 15 juli 2013 -
3414 Oljemålning
signerad, Kustmotiv med figurer, 31 x 38
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
6025 Oljemålning
1800-tal, Kustmotiv med figurer, 41 x 61
Såld: 350 kr
Såldes den 9 januari 2012
Föremål som liknar Kustmotiv med figurer
- Träfflista
- alla
- Visa alla