Föremål som liknar Kubistiskt motiv
3013 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 14 augusti 2023
1053 Oljemålning
Såld: 24.500 kr
Såldes den 30 maj 2022
6290 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 11 oktober 2021
4213 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 februari 2018
4206 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 4 mars 2013
2259 Färglitografi
Kubistiskt motiv, signerad, 56x58
Såld: 700 kr
Såldes den 14 januari 2013
5309 Oljemålning
Dubondré, kubistiskt motiv, 38x58
Såld: 500 kr
Såldes den 7 november 2011
3325 Oljemålning
sign Kubistiskt motiv, 38x46
Såld: 300 kr
Såldes den 10 mars 2008
4353 Oljemålning
Kubistiskt motiv, Man i fönster, 37 x 86
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2007