Föremål som liknar Komposition
8374 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2024
5305 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7417 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
2084 Serigrafi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5318 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
2087 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
2011 Akvatint
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 april 2024
2038 Färglitografi
Såld: 7.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2013 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 april 2024