2198 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 september 2014 -
5021 Etsning
Karl Reisenbichler, 1920-tal, 12x23
Såld: 400 kr
Såldes den 5 maj 2008 -
5311 Radering
Karl Reisenbichler, " Kvinna i flor" 28x22
Såld: 350 kr
Såldes den 31 mars 2008
Föremål som liknar Karl Reisenbichler
- Träfflista
- alla
- Visa alla