Föremål som liknar K
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9180 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9152 Glas
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
8151 Matta
Orientalisk, Anatol, semiantik, 125x410 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9355 Matta
Orientalisk, Gabbe, 163x216 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 27 maj 2024
9007 Sadelstol
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
9036 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9231 Bordslampa
Tidigt 1900-tal, Kolonn, mässing. Höjd: 72 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 maj 2024
8094 Pastell
Såld: 450 kr
Såldes den 27 maj 2024