Föremål som liknar Kåre
1047 Grafiskt blad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 november 2023
5146 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2022
7343 Akvareller
Såld: 200 kr
Såldes den 12 november 2018
4616 Skål på fötter
silver, H Kårefelt, diameter: 23, höjd: 11 cm
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 juni 2017
7734 Oljemålning
Kåre, Lotsgatan, Söder, 1977, 46x55
Såld: 700 kr
Såldes den 23 januari 2017
6314 Hjälm
Brandkåren, modell äldre
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 december 2015
6359 Servisdelar
13 del, Gustavsberg Svenska Lottakåren
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2015
1293 Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär, Skåregårdar, 24 x 29
Såld: 100 kr
Såldes den 26 november 2012
6648 Oljemålning
Tillskriven Kåre Tirén, komposition, 12x19
Såld: 100 kr
Såldes den 30 augusti 2010