5325 Oljemålning
Såld: 9.200 kr
Såldes den 11 mars 2024 -
5393 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024 -
7033 Färglitografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 7 februari 2022
2090 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 22 november 2021 -
6133 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
6135 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 mars 2016
2112 Färglitografi
Såld: 2.400 kr
Såldes den 15 september 2014 -
8235 Oljemålning
Jonas Glock (f. 1947), Katt, signerad, duk, 36x65
Såld: 500 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
4141 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 4 mars 2013