3245 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 31 maj 2021 -
6168 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 7 december 2020 -
6025 Akvarell
John Heijke, 1992, Sofia kyrka, 37x23
Såld: 500 kr
Såldes den 22 januari 2018
1252 Färglitografi
4 st, John Heijke, Stockholmsmotiv, 250-upplaga
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017 -
6282 Färglitografi
John Heijke, Strömkajen, 117/360, motivet: 36x50
Såld: 600 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
8052 Färgkrita
John Heijke, stilleben, signerad -92, 30x42
Såld: 100 kr
Såldes den 15 februari 2016
8189 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2015 -
3314 Akvarell
John Heijke, "Västan, 1986, 46x35
Såld: 200 kr
Såldes den 11 maj 2015 -
4282 Akvareller
2 st, John Heijke, Stockholmsmotiv, 30x43
Såld: 900 kr
Såldes den 26 januari 2015