Föremål som liknar Johansson
8066 Träskulptur
A. Johansson. Signerad. Höjd: 33cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
5079 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2024
5341 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5349 Torrnålsgravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5351 Torrnålsgravyrer
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
4181 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 22 april 2024
3056 Skål
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2024
3288 Tamburmajor
Johansson Design. Höjd: 170 ca
Såld: 900 kr
Såldes den 15 april 2024
8379 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024