Föremål som liknar Jean
7146 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 13 maj 2024
7128 Fototyp
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 maj 2024
6115 Fat
fajans, Jean Picart Le Doux, Sant-Vicens, 19x19 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
2059 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
3099 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
4065 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
5400 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
9053 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 18 december 2023
8274 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023