Föremål som liknar Jazz
5218 Fåtölj
+ fotpall, Jazz, stressles
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 oktober 2023
8297 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 13 september 2021
4235 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 juni 2021
6750 Fåtölj
Såld: 3.000 kr
Såldes den 3 maj 2021
3115 Skulptur
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 februari 2021
6125 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 augusti 2020
8138 Skulpturgrupp
4 delar, Jazzband. Höjd: 40 - 55
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 december 2019
1249 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 30 september 2019
4593 Blandteknik
Jazzband. Signerad, daterad -48, ca 49x55 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019