Föremål som liknar Jakob Hägg

  • Träfflista
  • 1018 Akvarell
    Såld: 5.000 kr

    Såldes den 3 juli 2023
  • 1492 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 26 november 2018
  • 2005 Litografi
    efter Jakob Hägg, Marinmotiv. Motivet: 21x33 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 2 juli 2018
  • 4154 Etsning
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 19 december 2016
  • 9264 Flaggkarta
    marin, efter Jakob Hägg, ramens innermått: 55x72
    Såld: 700 kr

    Såldes den 9 november 2015
  • 4533 Akvarell
    Jakob Hägg (1839-1931), 1889, Marin, 26 x 20
    Såld: 10.100 kr

    Såldes den 19 april 2010
  • 6017 Etsning
    Jakob Hägg, Skepp vid hamn, 15 x 24, 1888
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 10 april 2007