7198 Carborundumets..
J Coignard, 2/10, signerad, bladets mått: 57x45
Såld: 2.400 kr
Såldes den 5 november 2012 -
7200 Carborundumets..
J Coignard, 2/10, signerad, 57x45
Såld: 800 kr
Såldes den 5 november 2012 -
7199 Carborundumets..
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 november 2012
7283 Etsning
J Coignard, 5/15, 29x31
Såld: 800 kr
Såldes den 13 augusti 2012 -
8009 Färglitografi
J Coignard, 10/45, 41x24 (fuktskada)
Såld: 700 kr
Såldes den 7 april 2008 -
6701 Carborundumets..
J Coignard, 9/50, 59x45
Såld: 1.400 kr
Såldes den 21 november 2005
6227 Färglitografi
J Coignard, 17/75, 71x50
Såld: 1.700 kr
Såldes den 8 december 2003 -
4078 AFFISCH
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2001