Föremål som liknar J Berg
1036 Oljemålning
J Bergling. Signerad. Olja på duk, 79x110cm
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2020
9041 Nivelleringsin..
i trälåda, Fr J Berg, Stockholm
Såld: 350 kr
Såldes den 23 september 2019
8055 Blandteknik
J Bergendahl, komposition, signerad, -90. Duk, 41x33
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2018
3571 Oljemålning
J Berg, 1873, 26x23
Såld: 900 kr
Såldes den 26 september 2016
5016 Oljemålning
J Bergling, Norrtull, signerad, 60x84
Såld: 2.400 kr
Såldes den 22 augusti 2016
4495 Akvarell
J Bergling, -1926, 30x45
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2011
2455 Akvarell
J Bergling, Smyge, 1927, 29x42
Såld: 200 kr
Såldes den 13 december 2010
2446 Oljemålning
J bergling, Sovande pojke, 45x32
Såld: 750 kr
Såldes den 13 december 2010
8667 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 8 februari 2010