6239 Litografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 november 2017 -
2199 Färglitografi
Isac Grünewald, 20/30, signerad, bladets mått: 28x22
Såld: 300 kr
Såldes den 22 september 2014 -
3060 Etsning
Isac Grünewald, 3/25, 20x14
Såld: 3.200 kr
Såldes den 4 april 2011
Föremål som liknar Isac Grünewald
- Träfflista
- alla
- Visa alla