Föremål som liknar Holm
3186 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3004 Champagneglas
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juni 2024
9088 Spegellampett
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3187 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3060 Plansch
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3190 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
8367 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Såld: 2.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3183 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024