Föremål som liknar Herr
6028 Barstolar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 maj 2024
8165 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 april 2024
8228 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 februari 2024
8225 Bokverk
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 december 2023
1033 Kavaj
Såld: 4.400 kr
Såldes den 13 november 2023
1032 Kavaj
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 november 2023
1031 Kavaj
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 november 2023
1012 Färglitografi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 13 november 2023
9267 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2023