8103 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 17 maj 2021 -
6421 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
9093 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 april 2021
4063 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 14 september 2020 -
4078 Färglitografi
Hans Johnfors, 32/90, 28x22
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2007 -
4338 Färglitografi
Hans Johnfors, 10/90, 53x41
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2002