Föremål som liknar Hamilton
2001 Skålfat
Såld: 600 kr
Såldes den 15 april 2024
8090 Armbandsur
Hamilton, Khaki, Automatic. Diameter: 40 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 mars 2024
3580 Vinglas
Såld: 800 kr
Såldes den 13 november 2023
7060 Servisdelar
England, 28 delar, Royal Albert, Lady Hamilton
Såld: 900 kr
Såldes den 15 maj 2023
9489 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
2166 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2022
3568 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 januari 2022
8100 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 5 april 2021
8288 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2020