9313 Medicinskåp
Såld: 2.800 kr
Såldes den 20 december 2021 -
6492 Badrumsskåp
Såld: 250 kr
Såldes den 1 februari 2016 -
4062 Hatthylla
60-tal, "HAFA", teak / aluminium, längd: 101 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 11 maj 2015
6529 Matta
orientalisk, Nahafabad, 236x160
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 augusti 2014 -
6054 Färglitografi
Karl Axel Pehrsson, Orhafallet, 1976, HC, 20 x 29
Såld: 1.400 kr
Såldes den 2 februari 2009