Föremål som liknar H72
4824 Kuvertbord
omkring 1900, längd: 74, djup: 74 H72
Såld: 350 kr
Såldes den 11 april 2011
7504 Konsolbord +
stenskiva, sekelskifte, bemålat, L78 D40 H72
Såld: 700 kr
Såldes den 8 augusti 2005
5388 Pelarbord
dia 110 H72, plast/stål
Såld: 850 kr
Såldes den 18 juli 2005
1519 Syskrin
1890 H72
Såld: 500 kr
Såldes den 13 juni 2005
1340 Byrå
Sengustaviansk stil, stenskiva, 55x32 H72
Såld: 1.400 kr
Såldes den 7 juni 2005
1577 Barometer
med termometer, H72
Såld: 300 kr
Såldes den 7 juni 2005
8687 Vägglystrar
1 par, Gustavianska brännförgyllda, H72
Såld: 16.600 kr
Såldes den 30 maj 2005
8123 Bord
1800-tal, alrot, H72, (sk)
Såld: 3.500 kr
Såldes den 30 maj 2005
8711 Matsalsbord
Art Déco, intarsia 160x80 H72
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 maj 2005