6307 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022 -
5310 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
7277 Väggskulptur
Såld: 6.200 kr
Såldes den 7 februari 2022
3223 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 17 februari 2020 -
4384 Akvarell
Kenneth Lindgren (f. 1937), Räv, 1988, 13x19
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
4419 Oljemålning
signerad. Kenneth Lindgren (f. 1937), änder, 38x55
Såld: 350 kr
Såldes den 22 augusti 2016
2728 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
8482 Akvarell
H Lindgren, helgarö, 1911, 24x43
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2012 -
7169 Oljemålning
H Lindgren, Stockholmsmotiv, 50 x 65
Såld: 350 kr
Såldes den 21 november 2011